ՀՀ կենտրոնական բանկի նախագահի 2019թ. հունիսի 07-ի Թիվ N 1/356Ա որոշմամբ գրանցվել է «ՍՊԱՅԿԱ» ՍՊԸ անվանական արժեկտրոնային պարտատոմսերի ծրագրային ազդագիրը:
Տեղաբաշխումնսկսվում է 2019 թվականիհունիսի 13-ից: Պարտատոմսերի տեղաբաշխումն ավարտվելու է 2019թ. օգոստոսի 30-ին կամ ավելի վաղ` այն օրը, երբ վաճառվի վերջին պարտատոմսը:
Ծրագրային ազդագրի և թողարկման վերջնական պայմանների էլեկտրոնային տարբերակը կարելի է բեռնել ստորև ներկայացված հղումներով, իսկ թղթային տարբերակները` այցելելով Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ (ՀՀ, 0010 Երևան, Վազգեն Սարգսյան 2):

On June 07, 2019, the program prospectus of SPAYKA LLC nominal coupon bonds was registered by the resolution of Chairman of the Central Bank of Armenia N 1/356A.
The bonds will be placed from June 13, 2019 to August 30, 2019, or earlier: on the day when the bonds will be fully placed.
After completion of the bond purchase application and its delivery to Ameriabank CJSC but not later than before 4:30 p.m. of the bond purchase day the interested investors should make the payment to the bank account 1570043103122800 opened at Ameriabank CJSC for placement purposes.