ՀՀ կենտրոնական բանկի նախագահի 2019թ. հունիսի 07-ի Թիվ N 1/356Ա որոշմամբ գրանցվել է «ՍՊԱՅԿԱ» ՍՊԸ անվանական արժեկտրոնային պարտատոմսերի ծրագրային ազդագիրը:
Տեղաբաշխումնսկսվում է 2019 թվականիհունիսի 13-ից: Պարտատոմսերի տեղաբաշխումն ավարտվելու է 2019թ. օգոստոսի 30-ին կամ ավելի վաղ` այն օրը, երբ վաճառվի վերջին պարտատոմսը:
Ծրագրային ազդագրի և թողարկման վերջնական պայմանների էլեկտրոնային տարբերակը կարելի է բեռնել ստորև ներկայացված հղումներով, իսկ թղթային տարբերակները` այցելելով Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ (ՀՀ, 0010 Երևան, Վազգեն Սարգսյան 2):

Постановлением председателя Центрального банка РА от 07 июня 2019г. N 1/356А был зарегистрирован программный проспект номинальных купонных облигаций ООО «СПАЙКА».
Облигации будут размещены в период с 13 июня 2019г. до 30 августа 2019г., или раньше – в день, когда облигации будут полностью размещены.
После заполнения заявки на приобретение облигаций и ее представления ЗАО «Америабанк» заинтересованные инвесторы должны произвести оплату приобретаемых облигаций до 16:30 дня приобретения облигаций, перечислив сумму на счет № 1570043103122800, открытый в ЗАО «Америабанк» в целях размещения облигаций.